Arabasına su sıçrattı diye adam öldürdü! Serbest bırakıldı!

Arabasına su sıçrattı diye adam öldürdü! Serbest bırakıldı!

Alanya’nın Okurcalar Mahallesi’nde bir otomobil sürücüsü aracına su sıçrattı diye genç bir motosikletliye kasten çarparak ölümüne sebep oldu. İddialara göre motosikletli gencin ölmediği gören cani şahıs otomobille tekrar tekrar üstünden geçti.

Olay, dün sabah saatlerinde Alanya’nın Okurcalar Mahallesi Club Karaburun Otel’in önünde meydana geldi. İddialara göre Aslen Hataylı olan Ş.A. isimli şüpheli şahıs Vito marka bir araçla bir petrol ofisine geldi. Aslen Ispartalı olan ve Okurcalar’da ikamet eden Tolga Samur (19) ise o sırada motosikletini yıkamakla meşguldü.

SU SIÇRATTIN KAVGASI

Samur, otomobille yanaşan Ş.A.’nın aracına motosikletini yıkarken su sıçrattı. Bunun üzerine öfkelenen araç sahibi Ş.A. Samur’la tartışmaya başladı. Tartışmanın alevlenmesi üzerine motosikletine atlayan Samur olay yerinden uzaklaştı. Öfkesini alamayan Ş.A. ise Samur’u otomobiliyle takibe başladı.

ÖFKESİ DİNMEDİ

Tolga Samur’u takip eden öfkeli otomobil sürücüsü Ş.A., Club Karaburun Otel’in önünde motosikletli Samur’a arkadan hızla çarparak yere düşürdü. Motosikletten savrulan Samur ise kafasını sert zemine çarpıp olay yerinde hayatını kaybetti. Görgü tanıklarının iddialarına göre öfkesi dinmeyen otomobil sürücüsü Ş.A. araçla tekrar Samur’un üstünden geçti.

HER TÜRLÜ ÖLDÜRECEKTİM

Olayın ardından Yeşilköy Jandarması tarafından yakalanarak gözaltına alınan Ş.A. suçunu itiraf etti. Samur’u kasten öldürdüğünü söyleyen Ş.A., “Zaten ölmeseydi öldürecektim. Her türlü alacaktım canını” dedi.

HER YERDE ARANIYOR

İfadesi alınarak adli kontrol şartıyla serbest bırakılan Ş.A hakkında yapılan itiraz üzerine yakalama kararı çıkartıldı. Kasten adam öldürme suçundan tutuklamaya sevk edilen Ş.A. şimdi polis tarafından her yerde aranıyor.

Yine Bekleriz

Your email address will not be published.